Bayern Munich pas tij, Unai Emery u kthen një përgjigje bavarazve

Futboll

Bayern Munich pas tij, Unai Emery u kthen një përgjigje bavarazve

Më: 22 prill 2024 Në ora: 14:56
Unai Emery

Unai Emery, trajneri i Aston Villa, po bën një sukses të vërtetë me skuadrën angleze.

Aktualisht në vendin e katërt të tabelës së Premier League dhe i kualifikuar për sezonin e ardhshëm në Chapions League, tashmë është në radarët e disa klubeve të mëdha.

Ditët e fundit ka qenë i lidhur me Milan dhe Bayern Munich, por ai foli për mediat duke sqaruar pozicionin për të ardhmen e tij.

“Unë në Bavari? Jam absolutisht 100% i fokusuar te Aston Villa”, ka thënë trajneri Emery.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat