Man City kërkon titullin e katërt radhazi

Futboll

Man City kërkon titullin e katërt radhazi

Më: 19 maj 2024 Në ora: 16:40
Formacionet

Man City kërkon titullin e katërt radhazi në Premierligë, formacionet zyrtare!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe West Hamit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë.

Vetëm fitorja sot i kryen punë skuadrës së Pep Guardiolas për t’u shpallur kampion për herë të katërt rresht në Angli.

Në anën tjetër, West Ham luan pa ndonjë objekti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat