“Gati”, pjesë e listës së Sylvinhos, Jasir Asani pret me padurim Europianin

Futboll

“Gati”, pjesë e listës së Sylvinhos, Jasir Asani pret me padurim Europianin

Më: 27 maj 2024 Në ora: 20:30
Jasir Asani

Jasir Asani u grumbullua nga trajneri i Shqipërisë për Euro 2024, edhe pse sulmuesi kuqezi nuk po aktivizohet te skuadra e tij në Kore, Gwangju.

Paraqitjet e Asanit dhe golat e tij në kualifikuese duket se kanë bindur teknikun kuqezi, e pritshmëritë janë të mëdha edhe për premierën e Europanit.

Lojtari ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku shkruan:

“Gati”.

Shqipëria është në grup me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat