Chelsea përfundon në Conference League, klubi hedh në shitje bileta të kategorive D, E, F dhe G

Futboll

Chelsea përfundon në Conference League, klubi hedh në shitje bileta të kategorive D, E, F dhe G

Më: 28 maj 2024 Në ora: 16:52
Foto ilustrim

Triumfi i Junajtid në “FA Cup” dërgoi Çelsin në Confrence League.

Për këtë motiv klubi londinez është përgatiur për më të keqen pasi sezonin që vjen “Stamford Bridge” do të vizitohet nga skuadra modeste.

Klubi londinez ka nxjerrë në shitje kategori të reja biletash. Kështu mbështetësit do të kenë mundësi që të blejnë për një çmim, i cili varion nga 27-13.50 stërlina, biletat e Kategorisë G. Çmimet për Kategorinë F variojnë nga 34-17 stërlina ndërsa Kategoria E nga 40-20 stërlina.

Rivalë potencial të Chelseat mund të jenë kampionët e Kazakistanit, Ordabasi ose Islandezët e Vikingur Rekjavik dhe polakët e Jagiellonia Bialystok.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat