Hjulmand ka publikuar listën me emrat që do të jenë të pranishëm në Gjermani

Futboll

Hjulmand ka publikuar listën me emrat që do të jenë të pranishëm në Gjermani

Më: 30 maj 2024 Në ora: 19:18
Lista

Trajneri Kasper Hjulmand ka publikuar listën me emrat që do të jenë të pranishëm në Gjermani

!Kasper Hjulmand, trajneri i Danimarkës, ka publikuar listën me 26 lojtarë që do të jenë në dispozicion për Kampionatin Evropian të Gjermanisë.

Mes të pranishmëve janë edhe disa të njohur të Serisë A si Simon Kjaer, mbrojtësi që i dha lamtumirën Milanit në fund të sezonit.

Është gjithashtu dhe Rasmus Kristensen, mbrojtësi i djathtë që pas huazimit te Roma do të rikthehet te Leeds dhe Victor Kristiansen, mbrojtësi i majtë në pronësi të Leicesterit, të cilin Bologna mund ta shlyejë pas sezonit 2023-2024. Megjithatë, mungon Gustav Isaksen i Lazios.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat