Corriere dello Sport: Strakosha ka humbur vendin e titullarit te Lazio

Futboll

Corriere dello Sport: Strakosha ka humbur vendin e titullarit te Lazio

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 12:33
Corriere dello Sport: Strakosha ka humbur vendin e titullarit te Lazio

Thomas Strakosha e ka humbur vendin e titullarit te Lazio dhe kjo ka ndikuar që atij të mos i vazhdohet kontrata, që i skadon në verën e vitit 2022.

Kështu ka raportuar të hënën “Corriere dello Sport”. 

Strakosha e ka humbur vendin në portë te Lazio dhe mënyra e vetme e tij të kthehet në qendër të vëmendjes është të punoj për ta bindur trajnerin Simone Inzaghi t’ia jap edhe një rast tjetër.

Aktualisht portier i parë i skuadrës nga Roma është Pepe Reina.

Strakosha këtë edicion në të gjitha garat luajti vetëm gjashtë ndeshje, teksa humbi vendin e titullarit pas izolimit pasi ishte i infektuar me koronavirus.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat