Nuk mund të përdorte prezervativ? Prezantuesja: Maradona ishte një kalë i çmendur, ja pse

Futboll

Nuk mund të përdorte prezervativ? Prezantuesja: Maradona ishte një kalë i çmendur, ja pse

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 12:36
Nuk mund të përdorte prezervativ? Prezantuesja: Maradona ishte një kalë i çmendur, ja pse

Nuk mund të përdorte prezervativ? Prezantuesja: Maradona ishte një k. i çmendur, më erdhi në shtëpi

Prezantuesja e njohur, Raffaella Carra ka kujtuar momentet e çmendura me Diego Maradonën.

E intervistuar nga e përjavshmja italiane “Sette”, Raffaella Carra tha: “Maradona ishte një “maskara”, por shumë bujar, i aftë për hapa të jashtëzakonshëm, pavarësisht jetës së tij të rrezikshme, midis drogës dhe alkoolit”.

“Një mbrëmje në 2001 ai erdhi për darkë në shtëpinë time, në Romë, ishte me Minën.

Unë duhej të prezantoja Sanremon dhe Diego më tha ”dua të bëj Sanremo me ty“. Unë iu përgjigja ‘Diego, në këtë moment ju kanë ndaluar në aeroporti sepse keni probleme me Agjencinë e të Ardhurave në Itali dhe doni të shkoni në Sanremo? “Dhe ai u përgjigj si një fëmijë” Me të vërtetë? Por nuk ishte faji im!

Ai u largua si një qen i rrahur.

Por unë them, njeri i bekuar, nuk mund ta përdorësh prezervativin? Fëmijët e paligjshëm vazhdojnë të dalin. Çfarë kali i çmendur ishte Diego, por racë e pastër. E pastër”, përfundon Raffaella Carra.

Maradona, zyrtarisht njihet si babai i 5 fëmijëve, por janë edhe 6 të tjerë që pretendojnë atësinë e legjendës argjentinase.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat