Humbi rastin me portën bosh, flet Seferi

Futboll

Humbi rastin me portën bosh, flet Seferi

Më: 21 janar 2021 Në ora: 19:53
Humbi rastin me portën bosh, flet Seferi

Egzon Belica i Partizanit dhe Taulant Seferi i Tiranës, folën për mikrofonat e “Supersport” pas përfundimit të pjesës së parë, ku u shprehën:

Belica: Është një ndeshje e fortë, ka shumë intensitet. Të dyja ekipet kishin rastet e tyre. Barazimi është i drejtë për pjesën e parë. Ne do të vazhdojmë të bëjmë lojën tonë.

Seferi: Patjetër që duhet të përmirësohemi.

Në fillim të ndeshjes rrezikova me të majtën, por e priti Alban Hoxha.  Në të dytën të them të drejtën mendova se ishte pozicion jashtë loje dhe e tolerova disi. Në pjesën e dytë shpresoj të vazhdojmë kështu dhe të shënojmë, pasi në pjesën e parë dominuam.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat