Manaj dhe Mustafa me Keciorengucu-n shënojnë fitore të madhe

Futboll

Manaj dhe Mustafa me Keciorengucu-n shënojnë fitore të madhe

Nga: K.Goca Më: 24 janar 2021 Në ora: 13:47
Manaj dhe Mustafa me Keciorengucu-n shënojnë fitore të madhe

Futbollistët e Kosovës, Arb Manaj dhe Ilir Mustafa, me ekipin e Keciorengucu, shënuan fitore me rezultat 2:0 ndaj Bolusporit, në takimin e javës së 18-të të Ligës së Parë të Turqisë.

Manaj u paraqit deri në minutën e 46-të dhe Mustafa nga minuta e 79-të.

Akgun në minutën e 2-të dhe Ekinci në atë të 65-tën, shënuan për fitore. 

Keciorengucu renditet në vend të gjashtë me 31 pikë, ndërsa  Boluspor i 13-ti me 19 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat