Fitoi 5661 euro nga disfata e Mourinhos, tallet keq me të

Futboll

Fitoi 5661 euro nga disfata e Mourinhos, tallet keq me të

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 12:48
Fitoi 5661 euro nga disfata e Mourinhos, tallet keq me të

Në vend që ta falenderonte, ai preferoi të tallej me trajnerin portugez… Sahlil Arora, një tifoz indian (nga New Delhi) e bëri këtë në një mënyrë argëtuese dhe goliardike, sepse arriti të fitonte 5661 euro në lojën e basteve “Fantasy5”. Humbja e Mourinhos dhe Tottenham ndaj Brighton ishte vendimtare për suksesin e tij, falë një goli të Leandro Trossard.

Megjithatë, i pakënaqur me kaq, Sahlil vendosi të investojë një pjesë të fitimeve për të blerë një faqe të gazetës londineze “Enfield Independent” dhe për t’u tallur me “Special One”: 

“I dashur Mourinho. Kam paguar për këtë reklamë nga 5000 paundët që fitova kur Tottenham humbi ndaj Brighton.

Ky është një trofe i veçantë për t’ju falënderuar. Mund të jetë i vetmi që do të fitoni këtë sezon”. Për atë që e bëri të famshme frazën “zero titul”, duket një fyerje e vërtetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat