​Fat i keq për Jurgen Klopp, lëndohet ylli tjetër i skuadrës

Futboll

​Fat i keq për Jurgen Klopp, lëndohet ylli tjetër i skuadrës

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 19:55
​Fat i keq për Jurgen Klopp, lëndohet ylli tjetër i skuadrës

Liverpooli është duke pësuar disfatë më rezultat minimal 1-0 nga Evertoni.

Pasi Richarlison realizoi gol pas vetëm tre minutave lojë në “Anfield Road”.

Po jo vetëm kaq, trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka marr një tjetër lajm te keq pasi pas gjysmë ore lojë është lënduar kapiteni Handerson.

I cili pati një zgjatje të muskulit dhe në vend të tij është inkuadruar Nat Philipps.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat