Munishi: Ndërtoni bio skuadra dhe do t’iu shijojnë më shumë

Futboll

Munishi: Ndërtoni bio skuadra dhe do t’iu shijojnë më shumë

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 22:42
Ismet Munishi

Ismet Munishi ka reaguar në profilin e tij në Facebook duke këshilluar që të ndërtohen skuadra bio.

Ish-trajneri i Ballkanit ndërtoi një skuadër të mirë në Suharekë duke luftuar deri në fund për titullin e kampionit, kurse u shkarkua këtë edicion me tri pikë pas Dritës.

Ai tutje tha se skuadrat bio shijojnë më shumë.

“Ekipet e futbollit të cilat jan rritur bio dhe pa koncetrat konzervans e pesticide kanë jetëgjatësi më të madhe” – tha ndër të tjera Munishi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat