Rrahmanit dhe Napolit nuk iu ndihmon as fitorja, eliminohen 

Futboll

Rrahmanit dhe Napolit nuk iu ndihmon as fitorja, eliminohen 

Nga: K.G. Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 20:54
Rrahmanit dhe Napolit nuk iu ndihmon as fitorja, eliminohen 

Reprezentuesi i Kosovës, Amir Rrahmani, me Napolin, eliminohen nga Europa League.

Napolitanëve nuk iu kreu punë as fitorja me rezultat 2:1 në stadiumin “Diego Armando Maradona”, pasi që sfidën e parë e humbën nga Granada me 2:0. 

Për Napolin shënuan Zielinski (3'), Ruiz (59') dhe për Granadën Montoro (25').

Granada kualifikohet në të tetën e finales, ndërsa skuadra italiane i thotë lamtumirë garave evropiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat