Portu ‘shtang’ Realin, Sociedad në epërsi

Futboll

Portu ‘shtang’ Realin, Sociedad në epërsi

Më: 1 mars 2021 Në ora: 22:19
Foto nga ndeshja

Real sociedad ka kaluar në epërsi kundër Real Madridit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në La Liga.

Ishte Portu që realizoi për mysafirët pas një aksioni të bukur me kokë.

Ishte Monreal që harkoi mjaftë bukur dhe Portu u tregua i saktë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat