Me mjekër dhe flokë të rëna, sa shumë ka ndryshuar Higuain!

Futboll

Me mjekër dhe flokë të rëna, sa shumë ka ndryshuar Higuain!

Më: 2 mars 2021 Në ora: 19:33
Me mjekër dhe flokë të rëna, sa shumë ka ndryshuar Higuain!

Me mjekër dhe flokë të rëna, sa shumë ka ndryshuar Higuain!

Me flokët e rënë dhe me një mjekër të dendur.

Ky është look-u i ri i sulmuesit argjentinas Gonzalo Higuain.

Ish bomberi i Real Madrid, Napolit, Juventusit dhe Milanit është pjesë e klubit të David Beckham, Inter Miami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat