Nani thumbon Pogba: Duhet të marrë shembull nga shoku i skuadrës

Futboll

Nani thumbon Pogba: Duhet të marrë shembull nga shoku i skuadrës

Më: 6 mars 2021 Në ora: 06:36
Nani

Nani, ish-ylli i Manchester United, ka folur në një intervistë të dhënë për Stats Perform Neës në lidhje me Paul Pogba, duke mos i kursyer thumbimet.

“Për momentin, Pogba duket se është kthyer të jetë një lojtar i rëndësishëm për United, por nuk e di nëse po mendon të largohet”, ka thënë portugezi.

“Megjithatë, nëse do të qëndrojë, duhet të ketë një nivel loje të lartë dhe të përmirësohet akoma. Te Manchester ka lojtarë të tjerë sot që po bëjnë diferencën”.

“Mendoj, për shembull, për Bruno Fernandes. Pogba duhet ta arrijë në nivelin e paraqitjeve”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat