Titulli iku? Pirlo nuk është dakord! “Për sa kohë ka shpresë…”

Futboll

Titulli iku? Pirlo nuk është dakord! “Për sa kohë ka shpresë…”

Më: 6 mars 2021 Në ora: 06:52
Pirlo

Juventusi është në finale të Kupës, ende matematikisht në garë për titull dhe në Champions League me një ndeshje për të përmbysur..

Por, a shkon përparësia në Champions League?  Andrea Pirlo, trajneri i Juventusit, në një konferencë për shtyp në prag të ndeshjes kundër Lazios (planifikuar për nesër në 20:45 në Allianz Stadium në Torino) gjithashtu përgjigjet:

“Jo nuk më pëlqen, ne jemi duke konkurruar në të gjithë frontet.

Për sa kohë që ka shpresë ne do të duhet të japim gjithçka që të përpiqemi të fitojmë kampionatin.

Atëherë nëse të tjerët nuk gabojnë kurrë dhe fitojnë ne do t’i përgëzojmë ata”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat