Sot mos bëni plane, ju pret ndeshja e madhe Bayern – Dortmund

Futboll

Sot mos bëni plane, ju pret ndeshja e madhe Bayern – Dortmund

Më: 6 mars 2021 Në ora: 08:46
‘Allienz Arena”

Sonte me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Bayernit dhe Dortmundit, duel ky në kuadër të xhiros së 24’të në Bundesligë.

Bayerni tenton që edhe këtë takim ta fitojë dhe t’i largohet me pikë Leipzigut që po e ndjek.

Ndërsa, Dortmundi aktualisht ndodhet në vendin e 5’të me 39 pikë të grumbulluara.

Ky takim luhet në stadiumi ‘Allienz Arena”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat