Kurrë nuk kam parë diçka të tillë, çfarë bëri Xhaka, ja kush e thotë në Angli

Futboll

Kurrë nuk kam parë diçka të tillë, çfarë bëri Xhaka, ja kush e thotë në Angli

Më: 6 mars 2021 Në ora: 15:18
Kurrë nuk kam parë diçka të tillë, çfarë bëri Xhaka, ja kush e thotë në Angli

Kurrë nuk kam parë diçka të tillë në Premier League si ajo që bëri Granit Xhaka, ja kush e thotë.

Arsenali është duke barazuar 1-1 me Burnley pas 45 minutave lojë.

“Topçinjtë” po bënin një paraqitje pozitive, deri në momentin e gabimit nga ana e Granit Xhakës.

Në minutën e 39’, ai gaboi në mbrojtje dhe gabimi i tij i kushtoi Arsenalit me gol.

Kjo po komentohet shumë në rrjetet sociale, po ashtu nga komentuesit e Sky Sports, që thjesht nuk po arrin ta besojnë atë që bëri Xhaka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat