Ronaldo mund të mos jetë i gatshëm ndaj Lazios

Futboll

Ronaldo mund të mos jetë i gatshëm ndaj Lazios

Më: 6 mars 2021 Në ora: 16:41
Ronaldo mund të mos jetë i gatshëm ndaj Lazios

Mediat italiane kanw raportuar ditwn e sotme se ylli portugez i Juventusit, C.Ronaldo nuk mund tw jetw i gatshwm ndaj Lazios.

Në ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja kryesore për këtë javë në Serie A mes Juventusit dhe Lazios.

Ndërkohë, sulmuesi kryesor i Bianconeri, Ronaldo, raportohet se nuk është 100% i gatshëm për këtë ndeshje.

Për shkak të orarit të ngjeshur që kanë pasur këto javë, portugezi thuhet të ketë probleme me muskujt e tij.

Juventus është njëra nga skuadrat më të prekura me lëndime, ku Bonucci, Chiellini, De Ligt, Cuadrado, Arthur, Dybala, Bentancur që të gjithë janë të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat