Morata me dy gola të shpejtë i jep avantazhin Juventusit

Futboll

Morata me dy gola të shpejtë i jep avantazhin Juventusit

Më: 6 mars 2021 Në ora: 22:28
Alvaro Morata

Alvaro Morata ka shkëlqyer në rikthimin e tij.

Alvaro Morata ka shkëlqyer në rikthimin e tij në fushat e blerta pas infektimit me një virus bakterial që nuk ka lidhje me COVID-19.

Morata shënoi në min (57′) dhe pastaj fitoi një penalti të cilën e ekzekutoi vet ai në min (60′).

Tani, Morata është larguar nga ndeshja pasi trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo e zëvendësoi me Cristiano Ronaldon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat