Reali publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Celta Vigos, mungon Ramos

Futboll

Reali publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Celta Vigos, mungon Ramos

Më: 19 mars 2021 Në ora: 19:43
Sergio Ramos

Real Madrid do të ndeshet nesër me Celta Vigon në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligas.

Real Madrid kërkon të arkëtojë tre pikë të arta ndaj Celta Cigos në udhëtim në xhiron e 28-të të La Ligas.

Por, “Los Blancos” po përballen me disa mungsa të mëdha.

Penalizim i madh për Zidane do të jetë mungesa e kapitenit, Sergio Ramos. Në anën tjetër, Casemiro rikthehet në skuadër.

Por, edhe më tej mungojnë, Eden Hazard, Alvaro Odriozola, Dani Carvajal dhe Mariano Diaz.

Lista e plotë e lojtarëve të Real Madridit ndaj Celta Vigos.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat