Vdes ish kryetari i klubit të futbollit Ballkani

Futboll

Vdes ish kryetari i klubit të futbollit Ballkani

Nga: K.G. Më: 23 mars 2021 Në ora: 11:36
Vdes ish kryetari i klubit të futbollit Ballkani

Sot ka ndërruar jetë Isa Shabani, ish kryetari i klubit të futbollit Ballkani nga Therenda.

Lajmi konfirmohet nga trajneri therandas  Zymer Elshani.

“Vdiq ish kryetari KF Ballkanit, Isa Shabani”, shkruan Elshani në profilin e tij në facebook.

I ndjeri Shabani ka kontribuar për futbollin therandas dhe ka qenë shembull për të gjithë. 

Elshani tregon se ai ka qenë kryetar në vitet e pasluftës në KF Ballkanin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat