Në Serbi çuditen me golin e Kosovës, Spanja pësoi një gol nga 40 metra

Futboll

Në Serbi çuditen me golin e Kosovës, Spanja pësoi një gol nga 40 metra

Nga: K.G. Më: 31 mars 2021 Në ora: 23:23
Në Serbi çuditen me golin e Kosovës, Spanja pësoi një gol nga 40 metra

Në Serbi çuditen me golin spektakolar të Besar Halimit të Kombëtares së Kosovës. 

Një farë mediumi “Kurir” shkruan ashtu si e kanë zakon por në anën tjetër e habit goli i Halimit.  

“Futbollistët spanjollë fituan në Seville, me 3:1 ndaj të ashtuquajturës Kosovë

Besar Halimi shënoi nga rreth 40 metra”, shkruan mes të tjera ky medium.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat