Formacionet zyrtare: Ballkani – Prishtina

Futboll

Formacionet zyrtare: Ballkani – Prishtina

Më: 4 prill 2021 Në ora: 14:38
Formacionet zyrtare: Ballkani – Prishtina

Superliga e Kosovës në futboll sot vazhdon me ndeshjet e xhiros së 27-të, shkruan Insporti.

Super-dueli që ka ndikim direkt për titullin kampion do të jetë ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës.

Prishtina ka udhëtuar në Suharekë duke shpresuar të mbajë hapin me Dritën dhe Ballkanin.

Image

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja klubeve:Ballkani..

Prishtina mban pozitën e tretë me 51 pikë, ndërsa Ballkani qëndron në pozitën e dytë me 55 pikë, tre pikë më pak se Drita që është lidere.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat