Ja si kërcet flakareshi te femrat dhe katër karton të kuq 

Futboll

Ja si kërcet flakareshi te femrat dhe katër karton të kuq 

Nga: K.G. Më: 10 prill 2021 Në ora: 13:00
Ja si kërcet flakareshi te femrat dhe katër karton të kuq 

Futbollistet e Portland Thorns dhe Kansas City treguan nivel më të lartë të futbollit, kështu që përveç lëvizjeve që dijnë të mahnitin femrat, ata gjithashtu treguan edhe agresivitet në lojë që do të ia kishin lakmi edhe luftëtarët e MMA-së.

Ato ishin shumë agresive, aq të ashpra saqë arbitri duhej të reagonte, kështu që ai kishte shumë punë për të bërë në këtë ndeshje dhe shpërndau katër kartona të kuq.

Aty kërcet edhe flakareshi dhe ngritën tensionet.

E gjitha kjo që ndodhi në minutën e 90-të të lojës, dhe kjo ngjarje ka bërë edhe jehonë sportive.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat