Mërgim Vojvoda me Torinon fitojnë kundër Udineses

Futboll

Mërgim Vojvoda me Torinon fitojnë kundër Udineses

Nga: K.G. Më: 10 prill 2021 Në ora: 22:38
Mërgim Vojvoda me Torinon fitojnë kundër Udineses

Torino importon tre pikë domethënëse në luftë për të siguruar ekzistencë në Serie A. 

Reprezentuesi i Kosovës, Mërgim Vojvoda, u paraqit standard për Torinon dhe kontribuoi në fitore.

Futbollisti Belotti shënoi nga penalltia (61') për fitoren e Torinos. 

Pas javës së 30-të, Torino zë pozitën e 17-të me 27 pikë dhe Udinese në atë të 12-tën me 33.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat