Këto janë çiftet e plota për xhiron e ardhshme në Superligë , ja kur do të zhvillohen

Futboll

Këto janë çiftet e plota për xhiron e ardhshme në Superligë , ja kur do të zhvillohen

Më: 11 prill 2021 Në ora: 18:45
Foto ilustruese

Ka përfunduar xhiroja e 28’të në Superligën e Kosovës.

Sot Drita mposhti Llapin, kurse Prishtina fitoi miniamlisht ndaj Drenicës.

Java e ardhshme zhvillohet në funjdavën e ardhshme dhe këto do të jenë ndeshjet që do të zhvillohen.

Më poshtë e gjeni orarin komplet të javës 29-të:

E premte:

Besa – Drenica (15:00)

E shtunë:

Gjilani – Llapi (15:00)

Prishtina – Arbëria (15:00)

E diel:

Feronikeli – Ballkani (15:00)

Trepça ’89 – Drita (15:00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat