Modriç: Dalin shumë lajme për lojtarë që mund të vijnë apo largohen

Futboll

Modriç: Dalin shumë lajme për lojtarë që mund të vijnë apo largohen

Më: 13 prill 2021 Në ora: 22:05
Modriç: Dalin shumë lajme për lojtarë që mund të vijnë apo largohen

Luka Modriç e mirëpret Kylian Mbappen në Real Madrid.

Raportohet se Mbappe është duke refuzuar rinovimin me Paris Saint Germainin dhe se dëshiron ta veshë fanellën e Los Blancos.

Luka ia ka hapur dyert, duke thënë se më të mirët gjithmonë janë të mirëpritur në Madrid.

Mbappé do të luajë në Real Madrid sipas El Chiringuito. 

“Nuk di çfarë të them. Dalin shumë lajme për lojtarë që mund të vijnë apo largohen, nuk mund të përzihem në këtë. Është lojtar i madh, e ka dëshmuar. Më të mirët gjithmonë janë të mirëseardhur në Madrid. Do të shohim çfarë do të ndodhë vitin tjetër”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat