Lajmi i fundit: Skuadrat angleze tërhiqen nga Superliga e Evropës

Futboll

Lajmi i fundit: Skuadrat angleze tërhiqen nga Superliga e Evropës

Më: 21 prill 2021 Në ora: 00:09
Foto ilustruese

Pas Manchester Cityt, edhe skuadrat tjera të Premierligës kanë zyrtarizuar largimin nga Superliga e Evropës.

Liverpool, Arsenal, Manchester United dhe Tottenham kanë lëshuar komunikatë për media ku e kanë njoftuar tërheqjen.

Nga 12 skuadra nismëtare të kësaj ideje tashmë kanë mbetur vetëm shtatë që ende nuk e kanë ndonjë komunikatë zyrtare.

Ja vendimet:

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat