E dashura e shqiptarit të Kosovës, më e bukura në futbollin kroat!

Futboll

E dashura e shqiptarit të Kosovës, më e bukura në futbollin kroat!

Nga: K.G. Më: 22 prill 2021 Në ora: 17:08
Anxhela SimacAnxhela Simac

Futbollisti Lirim Kastrati është anëtar i skuadrës së njohur kroate Dinamo nga Zagrebi,  të cilin tifozët e kanë lakmi më shumë sesa Mislav Orshiç apo Dominik Livakoviç. 

Arsyeja është e dashura e tij Anxhela Simac, e cila është padyshim një nga më të bukurat në skenën e futbollit kroat.

Modelja 22-vjeçare është e dashura e futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Kastrati. 

Image

Kastrati me Simac

Marrëdhënia e tyre janë publike që nga janari i këtij viti. Anxhela thotë për media kroate se të dy jetojnë së bashku dhe se ndihen sikur janë të martuar.

Ajo e mohon se i ka prishë marrëdhëniet me të siç u raportua disa ditë më parë! Ajo ka një numër të madh të ndjekësve në instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat