Bukuroshja që po i jep zjarr klubit, çmenduri me çfarë merret!

Futboll

Bukuroshja që po i jep zjarr klubit, çmenduri me çfarë merret!

Nga: K.G. Më: 12 maj 2021 Në ora: 17:26
Bukuroshja që po i jep zjarr klubit, çmenduri me çfarë merret!

Skuadra e futbollit Salernitana u kthye në Serie A pas 23 vitesh dhe kjo u festua në Salerna Street, por një tifoze tërhoqi vëmendjen.

Domethënë, nuk bëhet fjalë për ndonjë bukuroshe pa emër, vendosi të festonte duke hyrë në klasën elitare të futbollit italian. 

Ajo është Priscilla Salerno, një aktore pornografike, ka 40-vjeç, ende aktive, pavarësisht moshës.

Image

Ajo ka bërë filma për të rritur që nga viti 2003.

Dhe ajo gjithmonë ka qenë jashtëzakonisht e lidhur me Salernitanën, gjë të cilën ajo e rikonfirmoi.

“Për mirë ose për keq, kumbara juaj do të jetë gjithmonë aty. Zemra ime po rreh shpejt për shkak të ngjitjes në Serie A. Vitin e ardhshëm ne jemi kampionë”, - shkroi ajo në Instagram me fotografi nga rrugët e Salernos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat