Flet komentatori i cili u bë i njohur me ‘Lewandowskin e Malishevës’

Futboll

Flet komentatori i cili u bë i njohur me ‘Lewandowskin e Malishevës’

Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:27
Bedri Krasniqi

Sot në emisionin ‘EKIPI A’ është i ftuar edhe Bedri Krasniqi.

Bedri Krasniqi është komentator i cili punon në ‘TV Malisheva’ dhe është bërë i viral me komentimin e tij të veçantë dhe me nofkat që ua vënë futbollistëve të Malishevës.

Krasniqi ka thënë që çdo gjë ndodhë spontanisht dhe po ashtu e ka zbuluar që Malshieva është duke bërë negociata edhe me disa lojtarë që luajnë në Belgjikë.

Për më shumë shikojeni live emisionin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat