Pas titullit kampion, Prishtina e merr një tjetër lajm të madh

Futboll

Pas titullit kampion, Prishtina e merr një tjetër lajm të madh

Më: 17 maj 2021 Në ora: 08:42
Prishtina

Pas titullit kampion, Prishtina e ka marrë një tjetër lajm të mirë.

Bëhet fjalë për Gledi Micin dhe Leotrim Bekteshin, dy futbollistët që do ta vazhdojnë qëndrimin te klubi kryeqytetas.

Kështu ka bërë me dije drejtori sportiv i Prishtinës, FIsnik Kërçeli.

“99 për qind do të jetë i njëjti grup. Lajmi i fundit është se Mici ka vazhduar kontratën për tri vite. Njëjtë si Mici është edhe Bekteshi që ka vazhduar tri vite”, deklaroi ai në “Ekipa A” në ATV.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat