​Formacionet zyrtare, Turqia – Uellsi

Futboll

​Formacionet zyrtare, Turqia – Uellsi

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 16:54
​Formacionet zyrtare, Turqia – Uellsi

Turqia dhe Uellsi do të ballafaqohen në ndeshjen e rrethit të dytë të Grupit A sot me fillim nga ora 18:00.

Turqia pësoi humbje në ndeshjen e parë kundër Italisë kurse Uellsi barazoi me Zvicrën, përcjellë KosovaPress.

Këto janë formacionet zyrtare:

Turqia: Çakir; Çelik, Ayhan, Söyüncü, Meraş; Yokuslu, Ozan Tufan; Karaman, Çalhanoglu, Cengiz Ünder; Yilmaz.

Uellsi:Ward; Roberts, Mepham, Rodon, Davies; Morrell, Allen; Bale, Ramsey, James; Moore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat