Kryetari i FSHF-së takohet me Boris Johnson në “Wembley”

Futboll

Kryetari i FSHF-së takohet me Boris Johnson në “Wembley”

Më: 7 korrik 2021 Në ora: 23:09
Kryetari i FSHF-së takohet me Boris Johnson në “Wembley”

Kryetari i FSHF-së takohet me Boris Johnson në “Wembley”!

Në “Wembley” po luhet një nga ndeshjet më të rëndësishme të vitit. Anglia po sfidon Danimarkën në gjysmëfinale të Kampionatit Europian.

Në stadium është edhe presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, i cili është ndeshur me një personazh shumë të njohur në politikë: kryeministrin britanik Boris Johnson.

Duka nuk mund ta linte të kalonte mundësia për të bërë një foto me Johnson, i cili ka veshur fanellën e Anglisë dhe mban një birrë në dorë për të shoqëruar ndeshjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat