Një rast pozitiv me Covid-19 tek klubi i Bundesligës

Futboll

Një rast pozitiv me Covid-19 tek klubi i Bundesligës

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 17:16
Një rast pozitiv me Covid-19 tek klubi i Bundesligës

Mungesë e rëndë për Stuttgartin para miqësores kundër Barcelonës, dhe veçanërisht para fillimit të kampionatit.

Sasa Kalajdzic rezultoi pozitiv për Covid-19, siç raportohet nga vetë klubi gjerman, përcjellGazetaBlic Sport.

Austriaku është vendosur në izolim në shtëpi.

Asnjë rast tjetër nuk u regjistrua në pjesën tjetër të grupit të ekipit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat