Paçarada me St. Paulin kthehen me një pikë të madhe 

Futboll

Paçarada me St. Paulin kthehen me një pikë të madhe 

Nga: K.Goca Më: 1 gusht 2021 Në ora: 15:30
Paçarada me St. Paulin kthehen me një pikë të madhe 

Mbrojtësi nga Kosova, Leart Paçarada, me ekipin e St. Paulit, kthehen me një pikë të madhe.

St. Pauli ndahet baras (0:0) me Aue-n, në takimin e javës së dytë të Bundesliga II.

Paçarada u paraqit standard dhe dha kontribut të madh.

Dy ndeshje dhe asnjë gol nuk ka pësuar St. Pauli apo për 180 minuta. 

St. Pauli renditet në vend të katërt me 4 pikë dhe Aue renditet i 13-ti me 2 sosh, po ashtu nuk ka pësuar asnjë gol në dy përballjet e para.

Futbollist Paçarada për dy ndeshje ka luajtur minuta të plotë, gjithsej 180 minuta, ka shënuar edhe një gol.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat