Bergomi: Unë kurrë nuk do ta kuptoj vendimin e Donnarummas

Futboll

Bergomi: Unë kurrë nuk do ta kuptoj vendimin e Donnarummas

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 18:11
Bergo mi: Unë kurrë nuk do ta kuptoj vendimin e Donnarummas

Beppe Bergomi, legjenda absolute e Interit dhe kampioni botëror me Italinë në vitin 1982, nuk është lëkundur duke kritikuar zgjedhjen që Donnarumma bëri verën e kaluar.

Ai e ka bërë atë për të mbrojtur Milanin? 

Kjo e bafason akoma më tepër atë. Bergomi beson se portieri gaboi kur zgjodhi PSG dhe u largua nga Milani.

“Unë kurrë nuk do ta kuptoj vendimin e Donnarummas për të shkuar në PSG.

Herët a vonë Milani do të fitojë përsëri. E përsëris: Unë kurrë nuk do ta kuptoj”, - tha Bergomi në mikrofonin Sky Sport Italia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat