Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer nga…

Futboll

Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer nga…

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 18:52
Broja: I lumtur për golin, por i zhgënjyer nga…

Armando Broja ka realizuar dy gola rradhazi si titullar me fanellën e Sauthemptonit, teksa po kalon dhe një moment fantastik në karrierën e tij.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka shprehur lumturinë e tij për këtë gol dhe për mbështejen e të gjithëve, por i zhgënjyer që ekipi i tij nga “St. Mary” nuk mori tre pikët:

“I zhgënjyer që nuk morëm dot tre pikët, por i lumtur që ndihmova skuadrën time me golin. Falëminderit të gjithëve për mbështetjen.”, shkroi Broja.

Me fanellën e Sauthemptonit, Armando Broja është aktivizuar gjithsej në Premier Ligë në 6 ndeshje nga ku ka realizuar 2 gola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat