Kjaer nënshkruan kontratë të re me Milanin!

Futboll

Kjaer nënshkruan kontratë të re me Milanin!

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:19
Kjaer nënshkruan kontratë të re me Milanin!

Simon Kjaer nënshkruan kontratë të re me Milanin!

Reprezentuesi i Danimarkës, Simon Kjaer, ka nënshkruar kontratë të re me Milanin.

Lajmi është bërë i ditur sonte (e mërkurë) nga Milani, përmes një njoftimi në faqen e klubit.

32-vjeçari ka vazhduar kontratën edhe për dy vite. Sipas kontratës së re, ai do të jetë i lidhur me “Rossonerët” deri më 30 qershor 2024.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat