Shpërthimi i komentatorit, qan me dënesë si një fëmijë

Futboll

Shpërthimi i komentatorit, qan me dënesë si një fëmijë

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 11:23
Shpërthimi i komentatorit, qan me dënesë si një fëmijë

Milani ia doli kundër Atletiko Madrid që të fitonte me shifrat 0-1 në transfertë.

Goli i vetëm i ndeshjes do të realizohej nga Messias, që mban ende gjallë shpresën e kuqezinjëve për t’u kualifikuar nga grupet e Champions League.

Ashtu si mund të imagjinohet, shpërthimi ka qenë i madh i Tiziano Krudelit.

Komentatori italian që është njëkohësisht mbështetës i madh i Milanit, ka përmendur disa herë lojtarin që dërgoi topin në rrjetë dhe më pas ka qarë me dënesë si një fëmijë.

Shumë vite pritje për fitoren e parë në Champions League, gjithçka e përligjur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat