Paqueta shënon, Lyoni fiton! Po ku ishte Xherdan Shaqiri?

Futboll

Paqueta shënon, Lyoni fiton! Po ku ishte Xherdan Shaqiri?

Nga: K.Goca Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 18:59
Paqueta shënon, Lyoni fiton! Po ku ishte Xherdan Shaqiri?

Lyoni importon tre pikë të rëndësishme nga stadiumi “Stade de la Mosson” në Montpellier.

Ylli nga Kosova, Xherdan Shaqiri, nuk u aktivizua asnjë minutë, duke qëndruar në pankinën e Lyonit. 

Skuadra e Lyonit ka shënuar fitore me rezultat 1:0 ndaj Montpellier-it.

Autor i golit është futbollisti Paqueta në minutën e 17-të. 

Lyon është në vend të shtatë me 22 pikë por ka një takim me pak e Montpellier renditet e 11-ta me 19 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat