U rendit i katërti në garën për Topin e Artë, reagon Benzema

Futboll

U rendit i katërti në garën për Topin e Artë, reagon Benzema

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 23:14
Karim Benzema

Ylli i Real Madridit, Karim Benzema ka reaguar pasi Lionel Messi fitoi Topin e Artë.

Francezi u rendit i katërti në këtë garë, pavarësisht që shumica e kanë parë si vendim jo i drejtë, duke marrë parasysh formën fenomenale që kaloi Benzema në vitin 2021.

Tani, Benzema ka reaguar në rrjetin social “Instagram”, duke falënderuar të gjithë tifozët për mbështetjen.

“Faleminderit të gjithëve që më mbështetni. Unë luajë futboll për ju dhe shfaqja duhet të vazhdojë”.

Ndërkohë, para Benzemas për Topin e Artë u renditen Messi, Lewandowski dhe Jorginho.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat