Aston Villa – Man City, formacionet zyrtare

Futboll

Aston Villa – Man City, formacionet zyrtare

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:41
Aston Villa – Man City, formacionet zyrtare

Manchester City përballet me Aston Villan sonte nga ora 21:15.

Citizens ndodhen në vendin e dytë me 29 pikë, ndërsa Aston Villa ka 16 pikë në pozitën e 13-të.

Pritet një ndeshje rivalizuese, ku City është favorit të marrë fitoren e radhës.

Formacioni i Aston Villas: Martinez, Cash, Konsa, Mings, Targett, Luiz, Nakamba, Bailey, McGinn, Buendia, Watkins

Formacioni i Man City: Ederson, Cancelo, Dias, Ake, Zinchenko, Fernandinho, Rodri, Sterling, Bernardo Silva, Mahrez, Jesus.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat