Barcelona shumë pranë transferimit të lojtarit të Chelsea!   

Futboll

Barcelona shumë pranë transferimit të lojtarit të Chelsea!   

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 15:59
Barcelona shumë pranë transferimit të lojtarit të Chelsea!   

Barcelona shumë pranë transferimit të lojtarit të Chelsea!   

Qershori po vjen dhe Cesar Azpilicueta nuk pritet të rinovojë me klubin anglez.

“The Independent” raporton se mbrojtësi është shumë pranë rikthimit në atdheun e tij për të mbyllur vitet e karrierës të cilat i kanë mbetur.

32-vjeçari është në negociata të avancuara me Barcelonën dhe shumë shpejtë mendohet se do të gjejnë rrugën e përbashkët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat