Gjimshiti i shtohet listës së gjatë të mungesave

Futboll

Gjimshiti i shtohet listës së gjatë të mungesave

Më: 14 janar 2022 Në ora: 22:50
Gjimshiti i shtohet listës së gjatë të mungesave

Gasperini gjendet në një situatë aspak të mirë përpara një sfide mjaft të rëndësishme si ajo ndaj Interit.

Trajneri i Atalantës është bërë me dhimbje koke përpara duelit të së dielës dhe shkak për këtë bëhen mungesat.

Listës së gjatë të mungesave i shtohet edhe Berat Gjimshiti. Mbrojtësi shqiptar ishte në stol në ndeshjen e Kupës se Italisë kundër Venecias.

Nga ana e klubit u bë me dije se lojtari i Kombëtares kuqezi kishte probleme me grykët.

Ndërkohë Gasperini nuk ka në dispozicion edhe Gosensin, Zapatën, Zapakostën, Pikolin, Sportielon, Iliçiçit, Malinovskit dhe Toloit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat