Zbulohen tre lojtarët që Arteta i ka kërkuar klubit

Futboll

Zbulohen tre lojtarët që Arteta i ka kërkuar klubit

Më: 16 janar 2022 Në ora: 12:26
Zbulohen tre lojtarët që Arteta i ka kërkuar klubit

Zbulohen tre lojtarët që Arteta i ka kërkuar klubit!

Arsenal-i vazhdon të shikojë nga Italia për t’u përforcuar në janar.

Tre janë lojtarët e kërkuar nga Arteta dhe të gjithë luajnë në Serinë A.

Bëhet fjalë për Arthur, Danilo dhe Vlahovic, një nga përforcim për repart për një skuadër që kërkon të kthehet në Champions dhe që ka shpenzuar shumë edhe në verë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat