Legjenda e Kosovës nderohet me medalje nga princi i Kuvajtit 

Futboll

Legjenda e Kosovës nderohet me medalje nga princi i Kuvajtit 

Nga: K. Goca Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:53
Legjenda e Kosovës nderohet me medalje nga princi i Kuvajtit 

Ardian Kozniku është ndihmëstrajner në klubin Al-Arabi, kampion i Kuvajtit! 

Ai së bashku me kroatin Ante Mishe e kanë udhëhequr me sukses këtë ekip. 

Legjenda e futbollit të Kosovës dhe atij kroat, Kozniku, është nderuar me medalje nga princi i Kuvajtit.  

Image

Ardian Kozniku

“Kënaqësi kur ta pranosh nga Princi i Kuvajtit këtë medalje”, shkruan Kozniku.

Duhet kujtuar se, Kozniku me Kroacinë është fitues i medaljes së bronztë në Kampionatin Botëror në vitin 1998 në Francë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat