​Vazhdon shkëlqimi i Rrahmanit, shënon ndaj Salernitanas

Futboll

​Vazhdon shkëlqimi i Rrahmanit, shënon ndaj Salernitanas

Më: 23 janar 2022 Në ora: 16:23
Amira Rrahmani

Qendërmbrojtësi i Kombëtares së Kosovës Amira Rrahmani po vazhdon të shkëlqejë në këtë edicion të Serie-A.

Ai ka shënuar gol për Napolin ndaj Salernitanas për ta çuar epërsinë e vendasve në 3-1.

Goli i Rrahmani erdhi në minutën e 47; të ndeshjes.

Naopi me këtë fitore pozicionohet nē vendin e dytë në tabelë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat